ŞEHRİN EN YÜKSEK NOKTASINDA LEZZETİN DORUKLARINDA

RESTORANLAR

Binlerce yıldır farklı medeniyetlere ev sahipliği yapmış bu topraklara gelmişken, benzersiz zenginlikteki urfa mutfağıyla tanışmadan olmaz. Burada; pastahanemizdeki sıcacık lezzetlerden, restoranlarımızdaki benzersiz yemeklere kadar yöresel ve dünya mutfağından derlediğimiz zengin menümüzle hizmetinizdeyiz.

Nevali hotel’de sizi, şehrin en yüksek noktasında, 800 m² roof restoran ve terastan görülen büyüleyici bir şanlıurfa manzarası eşliğinde birbirinden lezzetli yemekler bekliyor. Şehir merkezine üst düzeyde hakim bu manzaraya; alakart restoranda, usta şefler tarafından hazırlanan dünyaca ünlü şanlıurfa mutfağının en seçkin örnekleri eşlik ediyor.

Binanın alt tarafında bulunan havuz manzaralı 450 m² teras ala carte restoran ise düğün, nişan ve havuz başı organizasyonları için ideal bir ambiyans sunuyor.

Ayrıca nevali hotel’de bulunan; yörenin coğrafi mimarisine uygun taşlarla döşenmiş, geleneksel kültür öğelerini taşıyan 220 m² büyüklüğündeki şark köşesi, meşhur urfa sıra gecelerinde misafirlerinizle bir araya gelebileceğiniz otantik bir ortam yaratıyor.

GALERİ