GÜNEYDOĞU’NUN EN BÜYÜK SPA MERKEZİNDE SİZE ÖZEL BAKIMLAR..

GÜNEYDOĞU’NUN EN BÜYÜK SPA MERKEZİNDE SİZE ÖZEL BAKIMLAR..

nevalihotel nevalihotel 5 Ocak 2020 Genel

FITNESS CENTER; Fitness merkezimizde son teknoloji ‘’DIESEL’’ marka ekipmanlarla size özel olarak hazırlanmış antrenman programlarını panoramik şehir manzarası eşliğinde uygulayabileceksiniz.

FİN HAMAMI; Ruhunuzu ve bedeninizi şımartmanın en sağlıklı yolu olan buhar odasında geçireceğiniz birkaç dakika günün tüm stresini atmanıza yardımcı olacak.

SAUNA; Müthiş panoramik manzarası ile siz değerli misafirlerimize sıra dışı bir keyif sunuyoruz.

ŞOK DUŞ; Kambala ağacından üretilmiş 21lt’lik şok duş kovası içerisindeki soğuk su ile doğal şok etkisi sağlamaktadır. Bu müthiş deneyimi mutlaka yaşamalısınız.

TUZ ODASI: Geçmişi antik çağlara dayanan tuz terapisi günümüzde yaşam kalitesini arttırmaya yönelik uygulanan doğal bir terapi yöntemidir. Bölgenin ilk ve tek tuz odasını bünyesinde barındıran otelimiz en özel hizmetleri siz değerli misafirlerimize sunmaktan onur duyar.

GELENEKSEL TÜRK HAMAMI; Kültürel bir zenginlik olan tarihi Türk Hamamı geleneği ve zengin ikramlarımızla sizlere vazgeçilmez bir keyif sunuyoruz.

MASAJ; Konusunda uzman , profosyonel çalışanlarımız tarafından yapılan olağanüstü klasik masaj, bali masajı, medikal masaj, sıcak taş masajı, derin doku masajı, refleksoloji, aromaterapi masajı ve antiselülit masajı için size özel hazırladığımız konforlu masaj odaları hizmetinizdedir.

VİTAMİN BAR; Vitamin barda içeceğiniz taze meyve sularının ve eşsiz kokteyllerin lezzetini unutamayacaksınız.

DETOKS ; Size özel organik ürünlerle hazırladığımız menüler, masajlar ve soft kokteyller ile tüm stresinizi atacaksınız.