web_r2_banner

RESTORANLAR

Binlerce yıldır farklı medeniyetlere ev sahipliği yapmış bu topraklara gelmişken, benzersiz zenginlikteki urfa mutfağıyla tanışmadan olmaz. Burada; pastahanemizdeki sıcacık lezzetlerden, restoranlarımızdaki benzersiz yemeklere kadar yöresel ve dünya mutfağından derlediğimiz zengin menümüzle hizmetinizdeyiz.

Nevali hotel’de sizi, şehrin en yüksek noktasında, 800  roof restoran ve terastan görülen büyüleyici bir şanlıurfa manzarası eşliğinde birbirinden lezzetli yemekler bekliyor. Şehir merkezine üst düzeyde hakim bu manzaraya; alakart restoranda, usta şefler tarafından hazırlanan dünyaca ünlü şanlıurfa mutfağının en seçkin örnekleri eşlik ediyor.

Binanın alt tarafında bulunan havuz manzaralı 450 m² teras ala carte restoran ise düğün, nişan ve havuz başı organizasyonları için ideal bir ambiyans sunuyor.

Ayrıca nevali hotel’de bulunan; yörenin coğrafi mimarisine uygun taşlarla döşenmiş, geleneksel kültür öğelerini taşıyan 220 m² büyüklüğündeki şark köşesi, meşhur urfa sıra gecelerinde misafirlerinizle bir araya gelebileceğiniz otantik bir ortam yaratıyor.

Rezervasyon

Ara

Şanlıurfa

Günümüzde hâlâ sonuçları merakla beklenen kazıların yürütüldüğü ve keşiflerin sonucunda akıllara durgunluk veren bulgularla dolu bir coğrafya düşünün…
Devamı